Aplikcje internetowe - zoltek design - systemy internetowe

 
  

Systemy informatyczne

Każde zlecenie jest inne!

Naszą specjalnością są rozwiązania dedykowane, projekty nietypowe.
Wybór rozwiązania dedykowanego umożliwia przełożenie indywidualnych potrzeb klienta na spersonalizowany system.
Projektowanie rozwiązań, których nie stworzył nikt wcześniej traktujemy jako zawodową pasję.
Zapytaj nas o rozwiązanie dla Twojej firmy, a w zależności od zdiagnozowanych potrzeb dobierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiednie rozwiązanie lub uszyjemy je od podstaw na miarę Twoich potrzeb.
Tworzymy innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest System wniosków, stworzonym od podstw na potrzeby jednego w WFOŚiGW.

Strony WWW

Zajmiemy się Twoją stroną - Ty zajmij się swoim biznesem!

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem graficznym stron WWW. Projektujemy z dbałością o szczegóły i indywidualny charakter każdego zlecenia zwracając szczególną uwagę na estetykę. Projektujemy i wykonujemy: strony firmowe i korporacyjne, portale tematyczne, strony wizytówki, prezentacje multimedialne, loga, systemy identyfikacji wizualnej, foldery i inne.
Nasi klienci mogą liczyć na pomoc z naszej strony w kwestii efektywnego wykorzystania internetu w promocji firmy. Prowadzimy doradztwo w zakresie e-marketingu.
Dzięki optymalizacji kodu i elementów graficznych nie muszą Państwo wybierać między estetyką a szybkością i funkcjonalnością. Stała opieka nad serwisem i doradztwo to dodatkowe zalety naszych usług.
Najistotniejsze elementy zawsze odpowiadają Państwa oczekiwaiom. Przygotowane projekty prezentujemy w formie przejrzystych projektów graficznych.
Strony internetowe tworzymy w oparciu o autorski CMS. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom otrzymują Państwo możliwość samodzielnej konstrukcji witryny odpowiadającej potrzebom i budżetowi firmy.
Opracowujemy rozwiązania, które uczynią z firmowego serwisu doskonały kanał reklamowy Państwa firmy.
Dla powstania dobrej witryny konieczna jest dokładna analiza potrzeb Klienta i kompleksowe podejście do projektu. Dlatego w pracach nad serwisem wykorzystujemy specjalistyczne umiejętności programistów i grafików.
Dla Klientów zainteresowanych naszymi usługami przygotowujemy szczegółową ofertę, zawierającą także konspekt witryny i projekt graficzny strony głównej.

 copyright © 2013 zoltek design ®